KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033089
nr 1603 3089
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Parklandskap. Signerad. Olja på duk, 50x68 cm, yttermått inklusive ram: 65x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:29:08
4/3 19:06:14
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren